Natalia Łangowska
Radca prawny, psycholog

Absolwentka prawa oraz psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zbierała w poznańskich i szczecińskich kancelariach prawnych i podatkowych, a także w niemieckiej kancelarii Ahlers § Vogel w Bremen. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, w szczególności z branży nieruchomości i budownictwa. Do głównych obszarów jej aktywności należą zwłaszcza wszelkie sprawy związane z inwestycjami w nieruchomości, zagadnienia obrotu nieruchomościami, w tym rolnymi, najem, użytkowanie wieczyste, zezwolenia administracyjne związane z zabudową i zagospodarowaniem nieruchomości, podatki.

Interesuje się również prawem kontraktów, planowaniem restrukturyzacji działalności gospodarczej, zbycia przedsiębiorstwa, czy też jego dziedziczenia.

Jako rolnik oraz aktywny zawodnik - jeździec zakresem aktywności obejmuje również wszelkie aspekty prawne rolnictwa i jeździectwa, a także innych dyscyplin sportu. Biegle włada językiem niemieckim oraz angielskim, również prawniczym (certyfikat językowy ZMP - j. niemiecki, CAE - j. angielski).

tel. +48 508 670 482

TOP